O mně


Jsem máma dvou dětí, zpívající zahradnice, básnířka a žena, co říká životu ANO.

Před pár lety ke mě začaly chodit písně a tvorba se stala mou vášní i dobrodružnou cestou. Budu moc ráda, když se ke mně skrze mojí hudbu na kus té cesty přidáte.  


Čím se zabývám

Moje tvorba

Tvořím tedy jsem. Dny kdy se nechám pohltit zrozením nové písně jsou pro mě oslavou. Zajímá tě jaká tvorba je mému srdci nejblíže?

Tvorba na přání

Chceš sobě nebo někomu blízkému udělat radost nějakou srdcovkou. Ráda ti s tím pomohu. 


Moje tvorba

Ráda k sobě pouštím písně, které udělají radost a povznesou ducha.
A pokud budou těšit i vás, s radostí se podělím. 


Tvorba na přání

Každá krásná událost si zaslouží svou píseň. Cítíš-li takovou potřebu, dovedu ti s tím pomoci. Dělám to obvykle tak, že si s lidmi popovídám, propojím se s nimi i s událostí, které se píseň týká a pak už jen nechávám proudit, co přichází a zapisuji. Obvykle velmi brzy přijde ta pravá píseň. Některé písně jsou ryze osobní a jsou v nich příběhy a informace, kterým rozumíte jen vy a vaši blízcí. Některé písně, také osobní, jsou ale takové, že se dotýkají srdcí mnohých. Jaká bude ta vaše? 


Zpívaná čeština

Projekt, který spojuje výuku češtiny a hudbu. Zpívaná čeština je dnes už nejen album, které se používá v mnoha školách i domácnostech, ale i krásný ilustrovaný zpěvník, koncerty a zábavné výukové programy pro školy. Zpěvník, mp3 nebo CD můžete zakoupit zde.