O mně

Jsem máma a zahradnice kytaristka. Žena, co říká životu ano. Žena, co si myslela, že jí bude stačit žít v lůně přírody a pěstovat si svoji zeleninu. 

Ale čím dál tím víc mi život ukazuje, že to asi nebude jen o tom. Už více jak rok ke mě chodí nádherné písně a kdo jsem, abych je odmítala. Život mi umetl cestičku a já se po ní rozhodla kráčet. A budu moc ráda, když se ke mně skrze mojí hudbu na kus té cesty přidáte.  


Co teď tvořím

Moje tvorba

Tvořím tedy jsem. Dny kdy se nechám pohltit zrozením nové písně jsou pro mě oslavou. Zajímá tě jaká tvorba je mému srdci nejblíže?

Tvorba na přání

Chceš sobě nebo někomu blízkému udělat radost nějakou srdcovkou. Ráda ti s tím pomohu. 


Moje tvorba

Ráda k sobě pouštím písně, které udělají radost a povznesou ducha.
A pokud budou těšit i vás, s radostí se podělím.
 


Tvorba na přání

Každá krásná událost si zaslouží svou píseň. Cítíš-li takovu potřebu, dovedu ti s tím pomoci. Dělám to obvykle tak, že si s lidmi popovídám, propojím se s nimi i s událostí, které se píseň týká a pak už jen nechávám proudit, co přichází a zapisuji. Obvykle velmi brzy přijde ta pravá píseň. Některé písně jsou ryze osobní a jsou v nich příběhy a informace, kterým rozumíte jen vy a vaši blízcí. Některé písně, také osobní, jsou ale takové, že se dotýkají srdcí mnohých. Jaká bude ta vaše?


Zpívaná čeština

Tento projekt je nyní v plném proudu, právě byla úspěšně dokončená Hit-hitová kampaň a pracuje se na nahrání písní ve studiové kvalitě. Album je možné předplatit si zde.


Ukázky z mého youtube kanálu